Tenori Denis Skura: Të shpresojmë që kjo kohë e vështirë të kalojë sa më shpejt (VIDEO)

Tenori lirik Denis Skura në një video mesazh është shprehur se qëndrimi në shtëpi është e vetmja gjë që mund të bëjmë për të mbrojtur të dashurit tanë dhe veten nga virusi korona.

Ai shpreson që kjo situatë të mbarojë sa më shpejt, për të ardhur më pas me projekte artistike pranë artdashësve.


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?