Tentohet t'i vihet flaka makinës në pronësi të UKT! Një person me biçikletë hodhi poshtë automjetit një shishe me lëndë djegëse

Tentohet t'i vihet flaka makinës në pronësi të UKT! Një person me biçikletë hodhi poshtë automjetit një shishe me lëndë djegëse

Një automjeti në Pronësi të Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë është tentuar t'i vihet flaka pasditen e sotme. Një person me biçikletë hodhi poshtë automjetit një shishe me lëndë djegëse, ndërsa zjarri është fikur pa shkaktuar dëme.

Ngjarja u regjistrua në afërsi të Bashkisë Tiranë, ku paraprakisht u bë me dije se automjeti ishte në pronësi të drejtorit të Punëve Publike në Bashkinë e Tiranës, Taulant Tushës, por pas verifikimeve të kryera rezultoi se makina nuk i përkiste atij.

Nuk dihen ende më shumë detaje për ngjarjen, teksa grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!