Tentoi të kalonte drejt Greqisë me 53 kilogramë marijuanë me vete, arrestohet në kufi 26-vjeçari shqiptar

Tentoi të kalonte drejt Greqisë me 53 kilogramë marijuanë me vete, arrestohet në kufi 26-vjeçari shqiptar

Foto ilustruese

Një 26-vjeçar shqiptar ka rënë sot në pranga të policisë greke , pasi u kap me 53 kilogramë marjuanë me vete.

I riu tentoi të kalonte drogën në kufirin greko-shqiptar, ndërsa arrestimi i tij u bë nga forcat policore greke në zonën e Kozanit.

I riu, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, e kishte vendosur drogën në makinë dhe e kishte ndarë në tre çanta.

Policia gjatë kontrollit i sekuestroi gjithashtu 80 euro, 1 celularë dhe një kartë SIM.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë