Tërmet me magnitudë 4.7 ballë me epiqendër në Klos, lëkundjet ndihen edhe në Lezhë, qytetarët dalin nga banesat  (VIDEO)

 

Lëkundjet sizmike kanë krijuar frikë dhe panik te qytetarët në Lezhë, ku nuk kanë munguar ata të cilët kanë dalë nga banesat e tyre duke qëndruar në rrugë apo automjete.


Lajmi kryesor:

Tërmet me magnitudë 4.7 ballë me epiqendër në Klos, lëkundje të forta ndihen në Tiranë e disa qytete të vendit! Sizmiologu: S'ka vend për panik


S.C/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, AMP vë në pranga policin 55 vjeçar

Tiranë/ Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, AMP vë në pranga policin 55 vjeçar