Tha se do kishte dalë nga BBV Kosova nëse do hynte ish-gruaja, reagon Keisi për deklaratën e Stresit

Tha se do kishte dalë nga BBV Kosova nëse do hynte ish-gruaja, reagon Keisi për deklaratën e Stresit

Stresi dhe Keisi

Reperi i njohur Stresi është rikthyer në qendër të vëmendjes për jetën private pasi është bërë pjesë e BBV Kosova.

Ka qenë vetë reperi, i cili gjatë një bisede me njërën nga banoret e “BBVK”, ka rikujtuar ish-partneren e tij Keisin, me të cilën u martua por u ndanë për shkak të distancës.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte. Harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”– u shpreh Stresi, duke lënë të kuptohet se Keisi është i vetmi person që mund ta “nxjerrë” nga shtëpia.

Mirëpo tashmë ka reaguar Keisi. Ajo ka publikuar videon e Stresit në Instastory dhe ka shkruar: “Njiheni edhe ju pak”

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin