‘Thatësirë’ në Shkodër mes Vllaznisë dhe Partizanit, përballja e Europës mbyllet pa fitues

‘Thatësirë’ në Shkodër mes Vllaznisë dhe Partizanit, përballja e Europës mbyllet pa fitues

Moment nga ndeshja Vllaznia-Partizani

Vllaznia-Partizani, ndeshja e parë e javës së 30 të Superligës, e cila vlente për Kupat e Europës, është mbyllur me shifrat 0-0. Në Shkodër edhe pse Partizani ishte më kërkues portat mbetën të paprekura.

Me pikën e fituar Partizani vijon të renditet në vendin e katërt me 43 pikë, 1 më shumë se Vllaznia e vendit të pestë, që është e përqenderuar te Kupa teksa ndodhet në finale.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Berat/ Breshër i dendur në bashkinë Kozare, dëmtohen prodhimet bujqësore në gjashtë fshatra

Berat/ Breshër i dendur në bashkinë Kozare, dëmtohen prodhimet bujqësore në gjashtë fshatra