POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Themeloi 'Bindjen Demokratike'/ Patozi: Nuk kemi asgjë për të fshehur

Mbrëmjen e sotme nga ora 19:00-22:00, për tre orë në periferi të Tiranës themeluesit e partisë së re 'Bindja Demokratike' me në krye Astrit Patozin zhvilluan një mbledhje të gjatë. Në takim ishin Leonard Olli, Fabian Topollaj, Ardian Kollozi dhe të tjerë. Pas takimit, Patozi pranoi nismën e re duke thënë se nuk kemi asgjë për të fshehur.

"Mirëmbrëma dhe faleminderit shumë për këtë vëmendje kaq të madhe. Iu kërkoj ndjesë që nuk ua shuaj dot kërshërinë, ne nuk kemi asgjë për të fshehur, por asgjë për të treguar sot. Nesër do të kemi një komunikim për të gjithë ju post-factum" tha ai.Lajmi kryesor:

Astrit Patozi themelon 'Bindjen Demokratike', do të garojë në 30 qershor: S'kemi gjë për të fshehur


d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Demokrat chamllikut: 22/04/2019 23:35

    Urime

    Përgjigju
  • Patoz Kolloz, merda nën rogoz.: 22/04/2019 22:18

    I bëni i bëni nja 100 votues me gjithë kaposhat e Ardi Kollozit. Hahaha Kollozi i mbaroi lekët në kumar tani do dali prap për të mbledh ndonjë lek me mashtrime. Plehrat e mutit kush kujtoni se jeni, që të gjeni akoma budallenj që ju besojn. Jeni thjesht pezzi di merda.

    Përgjigju