Tiranë, zjarr në Zyrat e Parkut të Ministrisë së Transporteve

Një zjarr ka rënë në zyrat e Qendrës së Shërbimit të Automjeteve të Ministrise së Infrastrukturës dhe Transporteve në Tiranë.

Sipas policisë, zjarri ka rënë në katin e dytë të zyrave, për shkaqe ende të panjohura që po hetohen.

Zjarri ka rënë rreth ores 17:00, në një zyrë te Qendra e Shërbimit të Automjeteve të Ministrise së Infrastrukturës dhe Transporteve, i cili shkaktoi dëme të vogla materiale.

Është bëre menjëherë shuarja e zjarrit nga zjarrfikësit dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve.

Qendra në fjalë, është te ish-Stacioni i Fundit i Tiranës së Re, ku mbahen edhe automjetet e sekuestruara.


Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan