Tiranë, kunati plagos kunatin me thikë te 'Kodra e Priftit'

Tiranë, kunati plagos kunatin me thikë te 'Kodra e Priftit'

Një plagosje me thikë është raportuar në Tiranë në zonën e njohur si 'Kodra e Priftit'.

Sipas burimeve për Report Tv, kunati ka plagosur me thikë në dorë kunatin, pas një debati që kanë pasur me njëri-tjetrin.

I plagosur ka mbetur S.H, 57-vjeç dhe është qëlluar nga S.T, po 57 vjeç.

'Më datë 03.12.2023, rreth orës 15:35, në SUT është paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasi S. H., 57 vjeç, banues në lagjen "Kodra e Priftit", i cili në banesë, gjatë një konflikti me kunatin e tij, shtetasin S. T., 57 vjeç, është dëmtuar në dorë, me mjet prerës. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.'- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi