Tiranën nuk e shpëton as macja e zezë, që i preu rrugën Partizanit

Tiranën nuk e ndihmoi as macja e zezë që i preu rrugën autobusit të kuq para ndeshjes. Tifozët bardheblu shpresuan se prerja e rrugës nga macja do t’u sillte fat atyre për të thyer hegjemoninë e të kuqve, por në fund as kjo nuk i ndihmoi.


Lajmi kryesor:

Partizani fiton derbin me përmbysje, komandon Tiranën dhe Superioren


  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Ndryshon ligji/ Anëtarët e forumeve të partive deri tek diplomatët dhe bordet shtetërore do mbikëqyren për pastrim parash, lista e re dhe masat e forta