Tit Vasili tenton relativizimin e 21 janarit, qytetarët e telendisin: Leh o Peco leh, se aq e pate e ti o kulishi i Ilir Metës

Petrit Vasili

TIRANË- Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka shkruar sot per 21 ja narin, duke tentuar të bëjë politikë me një çështje që i madh e i vogël e di prej 10 vitesh se kush v rau dhe që urdhëruesi për të qëlluar e ka pranuar vetë disa herë në media (Sali Berisha).

Por, ndaj qëndrimit të tij qytetarët janë sulur duke i kujtuar se sebepi i asaj proteste u bë videoja e Ilir Metës. ”Leh o Peco leh, se aq e pate e ti. kulishi i Ilir metes.”, shkruan një nga qytetarët. Më poshtë po ju sjellim reagimet ndaj qëndrimit të Vasilit./Lexo

Komentet e qytetarëve në statusin e Petrit Vasilit

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento

Komente

 • Ben Tironci: 22/01/2021 09:59

  Jashtqitje e zorres trashe.

  Përgjigju
 • TONI TIRANE: 22/01/2021 04:44

  TE shplahte Korona o PETRIT VASILI, MONIKA KRYEMADHI EDHE ILIR META. Ju jeni plehrat dhe grangera e Shqiperise. Politikane te korruptuar dhe qe keni vjedhur shtetin Shqiptar.

  Përgjigju
 • Grupi Kurvat e Jales: 21/01/2021 20:32

  Me plak skuth, ordiner, delenxhi dhe zhole nuk gjen ne dynja.. ptuhhhh plak pederast

  Përgjigju
 • vjosa: 21/01/2021 20:00

  KY PLEHRA vasili si ka fytyre e del ne televizor ,,,ketij ja ka hequr vizen amerika,,po ashtu saliut,,llalles...

  Përgjigju
 • Miri: 21/01/2021 18:55

  Po ky sikur u semur me covid 19 Shpetoi?.apo esht lajm i vjeter

  Përgjigju
  • Nikla: 21/01/2021 19:57

   O miri ne knej ka katuni kina i llaf qe thote..nuk bje rrufeja ne hale...ket legen ene kovidi nuk e do...

 • Fran Uci: 21/01/2021 18:35

  Ky vec nje .... sihane eshte.

  Përgjigju
  • Fran Uci: 21/01/2021 22:39

   ... mutsihane eshte

 • Ardi: 21/01/2021 18:15

  Po mire tani sipas jush, ky palo "lajm" mund te quhet pjese e gazetarise profesioniste?? Jeni bo si gazete fshati duke botu lloj lloj budalliqesh per kto palaçot

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Maqedonia e Veriut merr 3.000 dozat e para të vaksinës ruse Sputnik V