Tjetër humbje nga COVID-I në futbollin shqiptar, ndërron jet ish-portieri i Apolonisë

Arben Sinani është humbja e radhës nga sporti për shkak të koronavirusit. Ish-portieri i Apolonisë ka humbur betejën me pandeminë pas disa ditëve luftë bëjnë me dije miqtë e ish-futbollistit.

Një lajm i hidhur ky për futbollin shqiptar, klubin e Apolonisë, familjarët dhe miqtë e tij pas ndarjes nga jeta të ish-portierit Arben Sinani.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Orion Shqepa: 08/12/2021 14:07

    U prehsh në paqe miku im. Do të na mungosh shumë!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Plagosi fqinjin, prokuroria kërkon 20 vite burg për Gjergj Gjinin! Ngjarja ndodhi në dhjetor të vitit 2020 në fshatin Balldre të Lezhës