Tjetër plagosje në Lezhë, 35 vjeçari qëllohet disa herë me thikë! Transportohet drejt spitalit të Traumës! Autorët ia mbathin nga vendngjarja

Tjetër plagosje në Lezhë, 35 vjeçari qëllohet disa herë me thikë! Transportohet drejt spitalit të Traumës! Autorët ia mbathin nga vendngjarja

1696267718_ambulancenaten.jpg

Një tjetër plagosje ka ndodhur mbrëmjen në Fushë Mamurras të Kurbinit, ku një 35 vjeçar është qëlluar disa herë me thikë pranë banesës së tij. 

Ai është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës për të marrë ndihmën mjekësore. Policia e Lezhës ka mbërritur në vendngjarje për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. 

Deri më tani, nuk bëhen me dije identitetet e personave që kanë kryer plagosjen e 35 vjeçarit. 


Lajmi kryesor:

Përplasje me kaçavidë dhe me thikë, 2 të plagosur nga 2 sherre në Lezhë! Dërgohen me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë


B.V/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Spahiu në Report Tv: Debati në parlament me Altin Dumanin tregoi nivelin e injorancës së deputetëve

Spahiu në Report Tv: Debati në parlament me Altin Dumanin tregoi nivelin e injorancës së deputetëve