'Tradhëtinë e mësova në radio', ish-gruaja e Buffon rrëfen përjetimin e saj

Alena dhe Buffon

Ish-gruaja e futbollistit të njohur Gianluigi  Buffon, Alena Seredova ka rrëfyer së fundmi për tradhtinë e tij me yllin e televizioneve Ilaria D’Amico.

Ajo është shprehur se e ka zbuluar përmes një emisioni radiofonik.

“Dëgjova se Gigi po më tradhtonte në radio. Mendoj se pas atij lajmi u bëra më e mirë. Kam qenë me fat, kemi ende një familje të ekuilibruar, unë nga njëra anë dhe Gigi nga ana tjetër. Çdo gjë që nuk ju vret, ju bën më të fortë”, është shprehur Seredova.

Alena dhe Gigi nisën një romancë në vitin 2005 dhe u martuan në qershor të vitit 2011 në katedralen e San Vito në Pragë.

Gjatë emisionit “Ejani tek unë”, të Caterina Balivo, ajo ka shprehur detaje të tjera nga jeta e saj personale.

Historia e modeles me origjinë çeke filloi me një sanduiç dhe një birrë që i kujtoi asaj Giorgio Panariello, para se të fillonte tek "Domenica Sportiva".

Unë po bëja kampingun që organizova për disa fëmijë. Ai më pyeti nëse dua një sallatë dhe i thashë jo, të paktën një tigan dhe një birrë”, kujtoi Alena, e cila kujtoi imazhe nga 18 vjet më parë.

Ata kanë dy fëmijë bashkë, ku modelja ka rrëfyer se kishte shtuar 23 kg me fëmijën e parë dhe 9 me të dytin.

Foto nga dasma

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! 'Garda e vjetër' u largua kur ramë në opozitë, mosmirënjohës