Tragjike në Shëngjin, shkoi me pushime te e bija por 78-vjeçari mbytet teksa notonte në det! Dyshohet prej atakut kardiak

Tragjike në Shëngjin, shkoi me pushime te e bija por 78-vjeçari mbytet teksa notonte në det! Dyshohet prej atakut kardiak

Plazhi i Shengjinit

Një 78 vjeçar ka gjetur vdekjen në Shëngjin. I moshuari ka humbur jetën teksa po lahej ne det dhe vdekja dyshohet të ketë ardhur nga ataku kardiak. 78-vjeçari kishte ardhur për pushime te e bija ne Lezhe, ndërsa ditën e sotme kishte shkuar për të bërë plazh.

“Më datë 08.05.2021, në Shëngjin, Lezhë është mbytur në det shtetasi F.L.,78 vjeç,  banues në Gjirokastër.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë