Trajneri i Kastriotit humbet toruan në Superligë, godet me shqelm futbollistin e Skënderbeut

Një gjest i turpshëm është shënuar në ndeshjen e Superligës mes Skënderbeut dhe Kastriotit. Pas përfundimit të sfidës të fituar 2-1 nga korçarët, trajneri i krutanëve Ramadan Ndreu, ka goditur me shqelm futbollistin kundërshtar Leonit Vitija.

Për të qetësuar situatën ka ndërhyrë gjyqtari Klodian Shahini dhe futbollistët e tjerë, por gjithsesi ajo që ka ndodhur nuk është aspak e hijshme, sidomos për një trajner.

Ne.k./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Luizi i vetëm në koncertin që do të mbahet në SHBA! Mozzik nuk i lejohet të shkojë, ndërsa Kiara nuk është e ftuar

Luizi i vetëm në koncertin që do të mbahet në SHBA! Mozzik nuk i lejohet të shkojë, ndërsa Kiara nuk është e ftuar