Tre deputetët e parlamentit nisin pushimet bashkë...me avion drejt Londrës (FOTO)

Tre deputetët e parlamentit nisin pushimet bashkë...me avion drejt Londrës (FOTO)

Klajdi Qama, Halit Valteri dhe Ylli Shehu

TIRANË- Tre deputetët e opozitës së re, Klajdi Qama, Halit Valteri dhe Ylli Shehu duket se kanë nisur pushimet.

Destinacioni i tyre është Londra.

Kanë qenë vetë ata të cilët kanë publikuar foto në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Foto të postuara në rrjetet sociale nga Halit Valteri

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Përmbyten disa vendbanime në jug të Ukrainës pas goditjes së digës, 16 mijë njerëz në rrezik

Përmbyten disa vendbanime në jug të Ukrainës pas goditjes së digës, 16 mijë njerëz në rrezik