Tre deputetët e parlamentit nisin pushimet bashkë...me avion drejt Londrës (FOTO)

Klajdi Qama, Halit Valteri dhe Ylli Shehu

TIRANË- Tre deputetët e opozitës së re, Klajdi Qama, Halit Valteri dhe Ylli Shehu duket se kanë nisur pushimet.

Destinacioni i tyre është Londra.

Kanë qenë vetë ata të cilët kanë publikuar foto në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Foto të postuara në rrjetet sociale nga Halit Valteri

B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mediat ruse për tragjedinë në Qerret: Njëra prej grave ishte me kancer, nuk mund të bënte Sauna! Të afërmit: Askush nuk përdorte drogë