Tregoi se vuan nga tumori në kokë dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi sqaron si e ka marrëdhënien me ish gruan pas fitores së Big Brother Kosova

Tregoi se vuan nga tumori në kokë dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi sqaron si e ka marrëdhënien me ish gruan pas fitores së Big Brother Kosova

Stresi dhe Keisi

Gjatë qëndrimit në Big Brother VIP, reperi Stresi e ka përmendur shpesh ish partneren e tij Keisi duke treguar problemet e saj shëndetësore dhe kërkonte rikthimin me të.

Ndonëse brenda shtëpisë nuk i kursente detajet, këtë herë rrëfeu se e ka telefonuar dhe ka komunikuar me të, por nuk preferoi që të tregonte më shumë duke thënë se do ta mbajë marrëdhënien larg vëmendjes publike.

”Folëm kur dola, janë gjëra private mes nesh. Rëndësi ka të jetë mirë me shëndet, nuk kam çfarë flas”, tha Stresi.

Stresi dhe Keisi janë ndarë prej 2 vitesh por gëzojnë ende marrëdhënie të mirë. Kur fliste për ish gruan e tij në BBVK, sqaronte se po luftonte shumë për t’u kthyer me të duke zbuluar se Keisi vuan nga 2 tumore në kokë.

“Është e vërtetë që unë jam i ndarë prej dy vitesh. Jam nga ata burra që po bëj përpjekje maksimale të kthehem me një femër që e dua akoma, edhe pse jam ndarë që dy vjet. Mendoj që dy vjet secili ka bërë jetën e vet, edhe ajo ka jetën e vet. Por po luftoj shumë sepse ajo ka dy tumore në kokë në qoftëse nuk e dinë shqiptarët po lufton me jetën dhe e kam shumë personale ndërkohë që i kisha kërkuar Julianës dhe banorëve të tjerë është një vajzë që po lufton me jetën atje jashtë edhe kjo është ndërgjegja ime, e një burri që po bën maksimumin t’i afrohem asaj femre. Nuk e di a do të jetojë apo jo. Është serioze sepse ka dy tumore në kokë. Po luftoj për një gabim shumë të madh dhe nuk kemi pse të diskutojmë tani”- thoshte reperi gjatë qëndrimit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • fisnik: 01/04/2023 11:56

  Shpellaret shpallin fitues nje shpellare....

  Përgjigju
  • Tunxhi: 01/04/2023 12:56

   Ahahahaha fiks

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vendosën baste sportive në lokal, arrestohet 54- vjeçari në Durrës! Një tjetër procedohet penalisht

Vendosën baste sportive në lokal, arrestohet 54- vjeçari në Durrës! Një tjetër procedohet penalisht