Tronditet familja Icardi, Wanda Nara diagnostikohet me sëmundjen e rëndë dhe shtrohet në spital

Tronditet familja Icardi, Wanda Nara diagnostikohet me sëmundjen e rëndë dhe shtrohet në spital

Wanda Nara dhe Mauro Icardi

Moment shumë delikat për Wanda Narën dhe familjen Icardi. Sipas asaj që raportohet nga Argjentina dhe në veçanti nga gazetari Jorge Lanata gjatë programit të tij radiofonik në Radio Mitre, sipërmarrësja dhe agjentja i ish-sulmuesit të Interit është shtruar në spital në klinikën Los Arcos që prej të mërkurës mbrëma me dhimbje të forta barku. Në analizat e para tregohet një inflamacion i shpretkës dhe një anomali të konsiderueshme në nivelin e qelizave të bardha të gjakut.

Wanda Nara, e cila duhej të largohej për në Evropë për arsye pune me Mauron dhe fëmijët, me pak fjalë mund të ketë leuçemi. Wanda, e cila aktualisht drejton edicionin vendor të Master Chef dhe familja e saj nuk kanë dhënë asnjë lajm për ngjarjen, por shqetësimin e ka ngjallur mungesa e zonjës Icardi në rrjetet sociale, ku normalisht është shumë aktive.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Plasaritja: 15/07/2023 12:14

  Kujt i plasi,një idiote më pak në të s'ëmës shkoftë,për këtë shoqëri ka dhënë vetëm pisllëk e imoralitet kaq!!!

  Përgjigju
 • Interisti: 15/07/2023 11:38

  Gjynaf gjith ajo femer. E ka nga orali qe ka ber sduhet me ba aq shume gojore o wanda.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Gati 25 vjet pas zbarkimit, NATO-ja shqyrton përforcime të përhershme në Kosovë

Gati 25 vjet pas zbarkimit, NATO-ja shqyrton përforcime të përhershme në Kosovë