Tropojë/ Ushtroi dhunë ndaj familjes dhe kanosi me thikë nënën, arrestohet 19-vjeçari

Tropojë/ Ushtroi dhunë ndaj familjes dhe kanosi me thikë nënën, arrestohet 19-vjeçari

Thikat e sekuestruara

Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ushtroi dhunë ndaj familjes dhe kanosi me thikë nënën e tij, në fshatin Shoshan të Tropojës.

Gjatë një kontrolli fizik uniformat blu kanë sekuestruar 2 thika dhe një celular që djali ia kishte vjedhur njërit prej familjarëve.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tropojë, pas marrjes së njoftimit se fshatin Shoshan, po ndodhte një konflikt në familje, menjëherë kanë organizuar punën dhe kanë shkuar në adresën e dhënë ku kanë kapur dhe vënë në pranga shtetasin S. B., 19 vjeç, banues në fshatin Shoshan. 

Ky shtetas dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij dhe disa familjarëve të tjerë, e ka kanosur nënën me mjet prerës (thikë), si dhe i ka vjedhur celularin njërit prej familjarëve", informoi sot policia e Tropojës.    

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë