Tuchel takon Armando Brojën, i kënaqur me sulmuesin kuqezi

Tuchel takon Armando Brojën, i kënaqur me sulmuesin kuqezi

Armando Broja do të rikthehej pas dëmtimit për të luajtur ndeshjen e dytë mes Udinezes dhe Chelsea, atje ku janë aktivizuar lojtarët e stolit.

Ka qenë trajneri Tuchel i cili siç duket duket i lumtur nga paraqitja e sulmuesit shqiptar.  Në një takim menjëherë pas ndeshjes së parë me Udinezen Tuchel i ka thënë Brojës që të qëndrojë te kjo skuadër dhe biseda ka qenë shumë pozitive.

Shanset më të mëdha janë që Broja të mos lëviz nga Chelsea pas kësaj merkato verore.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ 42 vende kërkojnë që Moska të tërheqë forcat ushtarake nga termocentrali bërthamor në Zaporizhzhia

Lufta në Ukrainë/ 42 vende kërkojnë që Moska të tërheqë forcat ushtarake nga termocentrali bërthamor në Zaporizhzhia