Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e veçantë të vajzës

Orinda Huta dhe Turjan Hyska

Pritjes së ëmbël i erdhi fundit! Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë bërë prindër për herë të parë të një vajzë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ka zbuluar edhe emrin e të voglës.

‘Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!’,- shkruan Turi krahas fotos kur shihet vajza e vogël.

Turjan Hyska së bashku me vajzën

 

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Italia i përgjigjet thirrjes së Biden/ Draghi: Do të dhurojmë edhe 30 milionë doza të vaksinës anti-COVID