Deputeti Eljo Hysko prezanton partneren, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën  

Deputeti i PS, Eljo Hysko

Deputeti i PS, Eljo Hysko ka prezantuar për herë të parë vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Edhe pse më herët Hysko e ka pohuar se është në një lidhje dashurie, ai nuk ka preferuar të tregojë më shumë detaje për të.

Ka qenë Turjan Hysko i cili ka ndarë foton e të vëllait me brunen e cila quhet Izabela Kote.

Foto e publikuar në rrjetet sociale nga Turjan Hyska

Eljo Hysko nuk arriti të dalë deputet nga zgjedhjet e 25 prillit. I vendosur i 32-ti në radhë, nuk mundi të mbledhë votat preferenciale për të thyer herësin e listës së Partisë Socialiste në Tiranë.

SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Certifikatë vaksinimi dhe test negativ për të hyrë në restorant, Mali i Zi miraton masa të reja anti-COVID