Turistët shijojnë Tiranën, Erion Veliaj: Mirë se erdhët në qytetin plot diell

Turistët duke vizituar kryeqytetin

Pas një rreth një viti të mbyllur nga pandemia COVID-19, Tirana ka filluar sërisht të gëlojë nga zhurma e turistëve. Zemra e Shqipërisë është hapur dhe me lehtësimin e masave anti-COVID do të fillojnë të mbahen aktivitete nga më të ndryshmet me moton e kryebashkiakut Erion Veliaj ‘Tirana kryeqyteti europian i të rinjve 2022’.

Erion Veliaj ka postuar disa foto nga ardhja e turistëve në Tiranë duke iu uruar mirëseardhjen.

"Mirë se erdhët në Tiranë, në qytetin plot diell, ushqime të shijshme dhe vende magjike për të vizituar”, shkruan Veliaj.

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ta bëj unë krevatin për fëmijën...', 'Mobilieri' mashtron policin brenda në komisariat