POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tymosi hashash në dasmën e saj, kjo foto e Meghan Markle zbulon skandalin e radhës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle

Sot është Dukesha e Sussex, por duke parë se çfarë punësh ka bërë meghan Markle më parë, na bën të mendojmë se edhe një ditë mund të jemi pjesë e një familjeje mbretërore. Është përfolur gjithmonë për punët që ka bërë si shitëse, asistente, etj, por tashmë këto gjëra janë të vërtetuara.

Një foto që po bën xhiron e të gjitha portaleve tregon qartë CV-e Markle. Madje së fundmi, një punonjës i Endorse Mangament ka shkruajtur në Facebook, një përgjigje që i kanë dhënë dukeshës, dikur një ish-aktore, kur ka aplikuar për punë tek kompania e tyre.

Dhe fatkeqësisht Meghan nuk e fitoi vendin e punës. Kujtojmë që vetëm pak më parë babai i ish-aktores tregoi se në dasmën e saj të parë, gruaja e Princit Harry kishte sjellë hashash për të gjithë të ftuarit. Mesa duket skandalet në familjen mbretërore nuk kanë të sosur.

CV-ja e Meghan që po qarkullon në rrjet

fl.mi.
Komento