Tysoni shqiptar për Haradinaj:
Gjenerali si shkëmb i paluhatshëm

Tysoni shqiptar për Haradinaj:<br />Gjenerali si shkëmb i paluhatshëm
Kampioni i Evropës në boks për peshat kruizer, Nuri Serferi në një status të tij në rrjetin social Facebook, ka publikuar një foto të tij me ish kryeministrin e Kosovës dhe liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj, pas takimit të tij me të ditën e sotme.
 
Statusi i Nuri Seferit në Facebook:

“Sot kisha nderin te takoj nga afer Gjeneralin e Uçk-së z.Ramush Haradinaj. Zeri jonë për lirimin e tij do të jetë edhe më i fuqishem deri në pafajsin e plotë të luftes së UÇK- së.
Gjenerali qendron fuqishem dhe si shkëmb i paluhatshem !”

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ngjarja tronditëse në vilën e Enverit: Pasi i uroj mirëseardhjen Manushit dhe të birit, i tha Sulos të vinte ca këngë labe, por pas pak, u dëgjua: Fol i pandehuri Bashkim, ç’plane kishit ju me Agimin…

Ngjarja tronditëse në vilën e Enverit: Pasi i uroj mirëseardhjen Manushit dhe të birit, i tha Sulos të vinte ca këngë labe, por pas pak, u dëgjua: Fol i pandehuri Bashkim, ç’plane kishit ju me Agimin…