U arrestuan për vjedhjen e postës/ Si grabitën në mënyrë spektakolare supermarketin në Durrës me Range-n e vjedhur

U arrestuan për vjedhjen e postës/ Si grabitën në mënyrë spektakolare supermarketin në Durrës me Range-n e vjedhur

Tre personat që ranë në prangat e policisë për grabitjen e filialit të Postës Shqiptare në Fushë-Krujë janë autorë të vjedhjes së dy automjeteve Range Rover, njëri prej të cilëve u sekuestrua. Ai është përdorur nga autorët në vjedhjen e një supermarketi në muajin korrik të këtij viti, për të cilën kishin përdorur pikërisht një prej Range Rover-eve të sekuestruara. Range Rover ishte në pronësi të një biznesmeni krutar. Ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit të 23 korrikut. KLIKO KËTU për të parë VIDEON


Lajmi kryesor:

Gjenden lekët e grabitura në postën e Krujës, 3 autorët me mina me telekomandë, armë me silenciatorë dhe makina e targa të vjedhura (VIDEO)


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Propozimi francez, kryetari i opozitës maqedonase: Nuk na duhet Evropa nëse asimilohemi