U dërgua në Turqi për kurim të specializuar, reagon Gega: Më keni mbushur zemrën me mesazhet tuaja

Një ditë pas transportit të tij në Turqi për një kurim më të specializuar, pasi gjendja paraqitej shqetësuese, trajneri i Kukësit Skënder Gega, ka reaguar me një mesazh në ‘story-n’ e rrjetit sociale ‘Ëhatsapp’. Gega i falenderon të gjithë për mesazhet që i kanë dërguar, ndërsa e përshkruan si një moment të vështirë të jetës së tij.

Gega, i cili është i prekur me koronavirus, thotë se tani është drejt përmirësimit.

REAGIMI I SKËNDER GEGËS:

“Nuk gjej fjalë sesa shumë dua t’ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen dhe kurajon që më keni dhënë në një moment të vështirë për mua. Mesazhet tuaja më kanë mbushur zemrën.

Tani jam drejt përmirësimit dhe shumë shpejt drejt shërimit. Respekt dhe mirënjohje nga unë dhe familja ime. Zoti ju bekoftë”, shkruan Gega.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento

Komente

  • Tirona: 26/11/2020 14:39

    I uroj sherim te shpejte ketij futbollisti , do te ishte me drejte qe Ata qe ndihmuan duke shponzorizuar per dergimin e tij ne Turqi , te kishin hedh syte edhe tek Ata njerez qe me punen e tyre kane dhene me shume se sa ky futbollist, te cilet sot nuk jetojne me per shkak se ky virus vdekjeprures i mori jeten.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht