U eliminua se nuk u lidh me Fatjonin? Ori Nebiaj reagon pas akuzave të Deas

U eliminua se nuk u lidh me Fatjonin? Ori Nebiaj reagon pas akuzave të Deas

Dea Vieri pasi u eliminua nga spektakli i Big Brother ka qenë aktive në rrjetet sociale duke postuar video dhe duke u kthyer përgjigje ndjekësve të saj. Një koment që u vu re ishte se në një replikë të një komenti tha se “më nxorri Ori se nuk u lidha me Fatjonin”

Nuk e dimë nëse Dea e ka thënë në formën e shakasë apo jo, por duket se Ori ka një përgjigje për Dean duke reaguar nëpërmjet një postimi në “Instastory” .

Një person kurioz i shkroi Orit: “Po Dea, ç’pati, filloi duke ju sulmuar. Ty të parën që doje ta lidhje me Fationin”. Opinionistja e këtij sezoni u përgjigj: “Asgjë more, keqkuptime Bigu! Dea është zemër (me një emoji zemre të bardhë)”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

SHBA: Kina po forcon makinerinë e luftës ruse në Ukrainë

SHBA: Kina po forcon makinerinë e luftës ruse në Ukrainë