U gjet i vdekur në kanal, identifikohet viktima në Fier! Policia: 70-vjeçari vuante nga skleroza, i biri denoncoi një ditë më parë

Foto ilustruese

1638221502_unnamed.jpg

Identifikohet personi i cili u gjet i pajetë në një kanal në Fier. Mësohet se viktima është 70-vjeçari me inicialet S.P. Një ditë më parë, djali i viktimës ka bërë kallëzim në polici se i ati është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer. Sakaq, ai ka deklaruar se babai i tij vuante nga skleroza. Policia njofton se gjatë kqyrjes paraprake nga eksperti mjeko-ligjor, në trupin e shtetasit S. P. nuk janë konstatuar shenja dhune.
 


Lajmi kryesor:

Fier/ Gjendet i mbytur në kanal 70-vjeçari, trupi i dekompozuar! I biri denoncoi në polici zhdukjen e të atit: Vuante nga skleroza (VIDEO)


M.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Papa Françesku paralajmëron mbi rrezikun e ‘infodemisë’