U helmuan nga kërpudhat në Gjirin e Lalzit, përcillen në banesën e fundit tre anëtarët e familjes Haliti

U helmuan nga kërpudhat në Gjirin e Lalzit, përcillen në banesën e fundit tre anëtarët e familjes Haliti

1620577320_33E182CFB939422395C57AB42597DBAD780x4701.png

Tre anëtarë të familjes Elfete, Afrim e Ferzinaze Haliti nga Gjilani të cilët kanë ndërruar jetë pasi janë helmuar nga kërpudhat janë përcjellë për në banesën e fundit. Nëna djali dhe nusja, dyshohet se kanë vdekur pas konsumimit të kërpudhave, ndërsa viktimave iu dha sot lamtumira e fundit. Mediet kosovare raportojnë se ceremonia mortore është zhvilluar në Gjilan, nga ishte dhe familja Haliti.


Lajmi kryesor:

U helmuan nga kërpudhat në Gjirin e Lalzit, humbin jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani! Kreu i qendrës shëndetësore Manëz për Report Tv: Janë ndjekur të gjitha protokollet, nuk ka pasur neglizhencë


  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

KiE hedh poshtë propozimet serbe që anëtarësimi i Kosovës të kushtëzohet me themelimin e Asociacionit

KiE hedh poshtë propozimet serbe që anëtarësimi i Kosovës të kushtëzohet me themelimin e Asociacionit