POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U martua me Genc Prelvukajn?! Eni Koçi tregon se kur do të bëhet dasma e tyre

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koçi ka reaguar pas lajmit se është martuar me reperin Genc Prelvukaj. “Të zotët e punës nuk dinë gjë. Ju po na e organizuat vijmë ne. Por ceremonitë nuk i kemi me shumë qejf,”- shprehet këngëtarja shqiptare duke e mohuar kështu këtë lajm.

Kujtojmë që vetëm para një muaji dyshja pranuan publikisht se janë në lidhje duke publikuar edhe foton e parë si çift.

fl.mi.
Komento