U paraqit bashkë me ushtarakun Kollçakun në SPAK, Meçollari: U pyeta si kallëzues i privatizimit të Sarandës! U dha çdo centimetër

U paraqit bashkë me ushtarakun Kollçakun në SPAK, Meçollari: U pyeta si kallëzues i privatizimit të Sarandës! U dha çdo centimetër

1678369563_arturmecollari.png

Ish zëvendës shefi i forcave detare, u paraqit sot në SPAK si denoncues i privatizimit të Sarandës dhe Shëngjinit.

“U pyeta në cilësinë e kallëzuesit për bazën detare të Sarandës ku privatit i është dhëne çdo centimetër pa lenë asgjë për  ushtrinë.”- tha ai.


Lajmi kryesor:

Ish-shefi i FA në SPAK me Meçollarin për akuzat për pronat e ushtrisë, Kollçaku: Sekret hetimor! Kallëzuesi: U pyetem për Sarandën, u dha çdo centimetër


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Masakra me 6 të vrarë në Greqi, policia jep detaje! Autorët futën në ‘kurth’ viktimat, të arrestuarit pjesë e një bande në Turqi

Masakra me 6 të vrarë në Greqi, policia jep detaje! Autorët futën në ‘kurth’ viktimat, të arrestuarit pjesë e një bande në Turqi