PD nxjerr VIDEON kur PS ishte në opozitë! Noka dhe Këlliçi: Me megafonë e bilbila, çfarë ndodhte në seancat plenare në 2006 kur socialistët zaptonin foltoren e Kuvendit

 

Deputetët demokratë, Flamur Noka dhe Belind Këlliçi gjatë kohës që dhanë deklaratë para mediave pasi u përjashtuan nga seancat plenare për 5 ditë, sollën në mendje edhe një video ku shfaqeshin deputetë të mazhorancës aktuale gjatë kohës që ishin në opozitë. Në video, deputetët e mazhorancës gjatë kohës që ishin në opozitë përdornin megafonë dhe bilbila gjatë zhvillimit të seancave plenare.

Sipas Nokës pavarësisht këtyre veprimeve, ndaj tyre nuk u mor asnjë masë disiplinore.

 

 


Lajmi kryesor:

Foli për orgji, Berisha përjashtohet për 10 ditë nga seancat plenare! Merret vendimi edhe për 3 deputetë të tjerë! Noka: Na përjashtuan se përdorëm bilbila


B.V/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?



×

Lajmi i fundit

Laert Haxhiu donte të eleminonte prokuroren e SPAK, Dumani kërkon të merret në mbrojtje Doloreza Musabelliu

Laert Haxhiu donte të eleminonte prokuroren e SPAK, Dumani kërkon të merret në mbrojtje Doloreza Musabelliu