U përplas me makinën në aksin Lezhë-Milot, drejtuesi i motoçikletës dhe fëmija i tij i mitur përfundojnë në spital

Një aksident është shënuar në aksin rrugor Lezhë-Milot, në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Tales" ku një mjet tip “Fiat” është përplasur me një motoçikletë dhe si pasojë e përplasjes kanë marrë dëmtime dhe janë dërguar fillimisht në spitalin Rajonal Lezhë e më pas në spitalin e Traumës në Tiranë drejtuesi i motoçikletës Vikor Leshi, 40 vjeç dhe djali i tij i mitur.

Drejtuesi i mjetit Valentin Boçi është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Deklarata e fortë e Zef Brozit nga Washingtoni: SPAK e BKH të mos bëhen gardianë të Berishës! Tirani i djeshëm e Nongrata sot ende është  i pandëshkueshëm

Deklarata e fortë e Zef Brozit nga Washingtoni: SPAK e BKH të mos bëhen gardianë të Berishës! Tirani i djeshëm e Nongrata sot ende është  i pandëshkueshëm