“U plake pa të dashur”, Greta Koçi përplaset me komentuesen: Të iku jeta

“U plake pa të dashur”, Greta Koçi përplaset me komentuesen: Të iku jeta

Këngëtarja Greta Koçi

Greta Koçi është një këngëtare mjaft e  dashur për publikun shqiptar. Ajo nuk është përfolur asnjëherë përsa i përket jetës së saj private dhe është përpjekur ta mbajë atë sa më hermetike. Teksa po i përgjigjej pyetjeve të dnjekësve në Instagram, një komentuese i ka vënë në dukje faktin që s’ka bërë publik asnjë të dashur.

“Si u plake pa të dashur Greta, të shkoi jeta beqare,”- shkruan komentuesja. Ndërkohë nuk ka vonuar dhe përgjigja e këngëtares.

“Së pari, qëllimi i jetës nuk është vetëm për të dashur, por të kesh dashuri me të gjithë njerëzit e zemrës, të kesh sukses dhe të jesh i zoti ti bësh ballë jetës me dinjitet, në mënyrë që ai “Dashuria” kur të vijë tek ty, të të dojë e respektojë me tërë zemrën dhe të jetë i gatshëm që bashkë me ty të ndërtojë një jetë të bukur dhe të shëndetshme. Të garantoj që ai që do vijë drejt meje nuk do jetë i dashur por do jetë burrë me plot kuptimin e fjalës dhe do jetë njeri me vlera dhe integritet,”- ka shkruar Greta.

Foto e publikuar nga Greta Koçi 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Berti: 21/12/2018 22:52

  Nje drrit ne mes te erresires lind nga dy njerez te komanduar nga vet zemra e tyre kjo drrit nuk behet e madhe pa dashuri lere zemren te zgjedh vet edhe po qe se esht me i varferi nuk trregon kohen apo moden po tregon dhembshurin qe ndjen per zemren e vet nga pushtimi i erresires cda hap qe hedh dhe cdo enderr qe e flet me dashuri te madhe e ka ngase drrita zgjerohet

  Përgjigju
 • Loku: 21/12/2018 21:41

  Do jete burre si Mul Noka hahahahha

  Përgjigju
 • Ver Llapa: 21/12/2018 18:21

  Kalo o Gret ke 21 dhjetori

  Përgjigju
 • Qobani: 21/12/2018 17:38

  Evlad loja e fatit ashtë shum e vështir,jo fort larg para disa shekujve në dalmacin e sotme i patum do musafir prej Rrome me vete i kishin pas do bukuroshe shum të zhvillume të bukra si princesha masi e dhan shfaqjen e zgjodhen mashkullin ma të preferuarin,ishin tshkathëta si macat,ja ngjiten malsorit,dikush i tha plakut,III ta lan zgjedhen pa pllug,për me rrespektu djaloshin të xhith thirrnin Italan Italan Italan,atëher te Iliret ka pas ma shum burra se sa gra,ata nuk e murren me vete pas dy javesh u zhduk ITALIANI,mas disa dekadave erdhen do tri,Baba u ka ba tfala ka ikë me kali rrotull disa muaj deri sa kam mrri nven,ka bashqe boll kush doni me punu,ejani edhe ju

  Përgjigju
 • Robi: 21/12/2018 17:16

  Qysh se ishte drejtoreshe në ministrinë e Flamur Ndokës, besoj e keni parë se ku ja ka vënë dorën Muli, ke ruli i vitheve, nuk i bëhet me të zërë dashnor

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?



×

Lajmi i fundit

FNSH zbarkon në Vlorë, kryen kontrolle për persona që lëvizin me armë apo të shpallur në kërkim

FNSH zbarkon në Vlorë, kryen kontrolle për persona që lëvizin me armë apo të shpallur në kërkim