'U prehshin në paqe'! Kuvendi një minutë heshtje për 51 viktimat e tërmetit (VIDEO)

Parlamenti ka nisur seancën e sotme me një minutë heshtje për 51 viktimat nga tërmeti i 26 nëntorit.

"Në kujtim dhe nderim të 51 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit iu ftoj të mbani një minutë heshtje. U prehshin në paqe" tha Ruçi.

1575537021_2.jpg


Lajmi kryesor:

Rama: 20 miliardë lekë për programin e rindërtimit, ky është vetëm alokimi fillestar (VIDEO)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

Mbyllet hetimi për 'Toyota Yaris'/ Kapja e 3.4 mln eurove, akuza vetëm për mosdeklarim të parave në kufi