U raportuan të humbur, gjendet 60-vjeçari në Durrës, ende asnjë gjurmë nga 33-vjeçari

U raportuan të humbur, gjendet 60-vjeçari në Durrës, ende asnjë gjurmë nga 33-vjeçari

Kol Peploka dhe Mikel Laci

60-vjeçari Kol Pepkola, i cili u raportua se kishte humbur në qytetin e Durrësit është gjetur. 60-vjeçari vuan nga sëmundja e sklerozës.

Ndërsa Mikel Laçi, 33-vjeç është ende në kërkim. Ai ka probleme të shëndetit mendor, ndërsa familjarët apelojnë për ndihmë për ta kërkuar.

Mikel Laçi, 33-vjeçari ditën kur është larguar është veshur me një xhup dhe kapele të zezë, ndërsa është parë për herë të fundit në 16 shtator rreth orës 17:00 pranë Pallatit të Sportit në Durrës.

Nëna e tij kërkon ndihmë dhe apelon që kushdo që e ka parë apo e sheh të njoftojë në këtë numër: 068 602 6685.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)