U rikonstruktua 3 vite më parë, pamje nga ambientet e brendshme të gjimnazit Siri Shapllo në Gjirokastër! Lagështirë në muret e klasave

 

Këto janë pamjet nga ambientet e brendshme të spitalit ‘Siri Shapllo’ në Gjirokastër. Pavarësisht se është rikonstruktuar vetëm tre vite më parë, siç shihet dukshëm, në muret e ambienteve të brendshme ka prezencë të lartë lagështie.


Lajmi kryesor:

Pikon çatia e shkollës, gjimnazistët bojkotojnë mësimin! Bashkia Gjirokastër pranon: Firma kreu punime pa cilësi


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit