U vra me plumb në kokë në Vaun e Dejës, viktima mik me Stresin: Ma këpute shpirtin kur mora lajmin

U vra me plumb në kokë në Vaun e Dejës, viktima mik me Stresin: Ma këpute shpirtin kur mora lajmin

Viktima Gjin Ndoji dhe Stresi

Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi kishte njohje me 27-vjeçarin që u gjet i varë mëngjesin e sotëm në Shkodër. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Stresi shpreh dhimbjen e madhe për vdekjen e të riut, i cili u gjet i vrarë me plumb në kokë.

Gjin Boriçi, i cili njihej edhe me emrin Gjin Ndoji, rezulton si një person me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit dhe mendohet se vrasja e tij është larje e hesapeve.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet i riu në Vaun e Dejës! Viktima probleme me gjakmarrjen, por vrasja dyshohet për larje hesapesh! Gjendet makina e djegur me targa të vjedhura (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)