U vranë nga ish-dhëndri, kush janë viktimat, babë e bir (EMRAT)

U vranë nga ish-dhëndri, kush janë viktimat, babë e bir (EMRAT)

1658520682_Screenshot2.jpg

Report Tv ka mësuar se si pasojë e të shtënave me armë sot në Lezhë ka mbetur I plagosur Pjetër Përjaku dhe Gent Përjaku (bab e bir ). Autori I dyshuar është ish dhëndri i tyre, Besnik Pjetri i shpallur në kërkim.


Lajmi kryesor:

Vrasje e dyfishtë në Lezhë, dhëndri u shkon në shtëpi dhe vret ish-vjehrrin e ish-kunatin! Në kërkim autori


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Manchester City pësoi katër gola nga Celtic, skuadrës së Guardiolës nuk i ndodhte prej katër vitesh

VIDEO/ Manchester City pësoi katër gola nga Celtic, skuadrës së Guardiolës nuk i ndodhte prej katër vitesh