Vajza 10-vjeçare i çudit të gjithë me listën e dëshirave për Krishtlindje

Foto ilustruese

Një vajzë 10-vjeçare i ka çuditur të gjithë me listën e saj të dëshirave për Krishtlindje.

Babai i saj ka postuar në Twitter listën e saj me mbishkrimin: “Vajza ime 10-vjeçare duket të ketë dalë nga mendja e saj me këtë listë të Krishtlindjeve”.

Sipas "Mirror", në listën me 26 dëshira përfshihet një Apple, iPhone 11, kufjet AirPod dhe laptop të ri MacBook Air.

Në listë gjithashtu kishte kërkesa si veshje, make-up apo një lepur të vërtetë.

Ajo kishte kërkesa edhe për një çantë “Chanel”, parfum, stoli dhe veçanërisht një vaj esencial, që tërhoqi shumë vëmendjen e njerëzve.

Postimi i listës në Twitter u pëlqye aq shumë, saqë  mori 85,000 pëlqime, 16,000 shpërndarje dhe 3,600 komente.

Lista e vajzës

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë