Vajza 10-vjeçare i çudit të gjithë me listën e dëshirave për Krishtlindje

Vajza 10-vjeçare i çudit të gjithë me listën e dëshirave për Krishtlindje

Foto ilustruese

Një vajzë 10-vjeçare i ka çuditur të gjithë me listën e saj të dëshirave për Krishtlindje.

Babai i saj ka postuar në Twitter listën e saj me mbishkrimin: “Vajza ime 10-vjeçare duket të ketë dalë nga mendja e saj me këtë listë të Krishtlindjeve”.

Sipas "Mirror", në listën me 26 dëshira përfshihet një Apple, iPhone 11, kufjet AirPod dhe laptop të ri MacBook Air.

Në listë gjithashtu kishte kërkesa si veshje, make-up apo një lepur të vërtetë.

Ajo kishte kërkesa edhe për një çantë “Chanel”, parfum, stoli dhe veçanërisht një vaj esencial, që tërhoqi shumë vëmendjen e njerëzve.

Postimi i listës në Twitter u pëlqye aq shumë, saqë  mori 85,000 pëlqime, 16,000 shpërndarje dhe 3,600 komente.

Lista e vajzës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Ekskluzive/ Fitore me Koracinë? Muçi për Report Tv: Jemi gati, shpresoj të kem më shumë minuta në fushë

Ekskluzive/ Fitore me Koracinë? Muçi për Report Tv: Jemi gati, shpresoj të kem më shumë minuta në fushë