Vajza e ish-deputetes tregon se si ndihet pas ndarjes

Kejda dhe Erik

Kejda, vajza e Majlinda Bregut ka publikuar një foto ku  shkruan se nuk është e mërzitur.

Bukuroshja sapo është ndarë nga djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.

Këto postime ajo mund t' ia përcjellë  ish-të dashurit të saj, i cili u shfaq gjatë pushimeve në Dhërmi duke u puthur me një vajzë brune.

25-vjeçari Erik publikon i qetë foto nga jeta e tij e përditshme, ku nuk mungon reklamimi i jetës së tij luksoze.

Postimi i Kejdës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

  • Nardi: 10/10/2019 13:10

    Aman me cna hani m*utin me kto postimet e ketyre debilave

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Meta uron Suedinë në Ditën Kombëtare: Vend kampion në demokraci, falë kësaj shumë shqiptarë atje kanë arritur majat