Vajza seksi me linja perfekte e Eli
Farës, ja fotot e rrjeteve sociale

Vajza seksi me linja perfekte e Eli<br />Farës, ja fotot e rrjeteve sociale
Vajza e Eli Farës, mahnit ndjekësit e saj në rrjetet sociale me bukurinë dhe format fizike perfekte. Këngëtarja Korçare Eli Fara, sa herë që ngjitet në skena, gjithmonë bien në sy dhe komentohet për formën e mirë fizite. Edhe pse vitet kalojnë ajo vijon të jetë po aq e bukur dhe në formë.

Në intervistat e saj publike, ajo nuk ka folur shumë për vajzën e saj, Marina duke dashur ta mbajë atë jashtë vëmendjes së kamerave. Por, së fundmi ka qënë vetë vajza e këngëtares e cila ka postuar një sërë fotosh në rrjetin social “Instagram”, ku bie në sy bukuria e saj dhe format perfekte trupore. 

Marina Fara, me bukurinë e saj ka marë gjithë vëmëndjen në rrjetin social së fundmi. Duket se edhe asaj po i pëlqen kjo famë për aq kohë sa postimet e fotove të saj në “Instagram” po shpeshtohen dita-ditës.Redaksia Online
(o.b/ Shqiptarja.com)

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

33-vjetori i themelimit të PS-së, Spiropali: Po bëjmë sa mundemi për t’i trashëguar gjeneratave të ardhme, Shqipërinë europiane

33-vjetori i themelimit të PS-së, Spiropali: Po bëjmë sa mundemi për t’i trashëguar gjeneratave të ardhme, Shqipërinë europiane