Valbona, perla e Shqipërisë së Veriut (Pamje me dron)

Valbona, perla e Shqipërisë së Veriut (Pamje me dron)

Shqipëria, megjithëse një vend i vogël, ka bukuri të rralla natyrore. Dëshmi e kësaj është edhe interesi në rritje për të vizituar atraksionet turistike të vendit tonë nga pushuesit e huaj.

Valbona është një nga zonat më të preferuara dhe vizituara nga turistë vendas e të huaj në çdo stinë të vitit.

Kryeministri Rama ka publikuar në llogarinë e tij në “Facebook” pamje të mrekullueshme nga Valbona, një zonë me bukuri përrallore. "Me këto pamje nga Valbona e mrekullueshme, ju uroj një të dielë të bukur" shkruan Rama. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Shqiptarët martesa të rreme për të marrë letrat angleze, pazaret bëhen hapur në status e komente! 30-50 mijë £ për të gjetur ‘nuse’ online

Shqiptarët martesa të rreme për të marrë letrat angleze, pazaret bëhen hapur në status e komente! 30-50 mijë £ për të gjetur ‘nuse’ online