Valbona Selimllari bën 'me zemër' fansat, hipën majë shkëmbit dhe rrezikon jetën (Foto)

Valbona Selimllari bën 'me zemër' fansat, hipën majë shkëmbit dhe rrezikon jetën (Foto)

Valbona Selimllari

Fansat e Valbona Selimllarit janë frikësuar dhe me të drejtë pasi ish-missi shqiptar ka postuar disa foto që me shikim të parë 'të bëjnë me zemër'. Bukuroshja shihet në malin e Jezercës, e veshur krejt sportive dhe ka pozuar në disa foto që të jep idenë se po bie nga shkëmbi.

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

Dhe me të vërtetë Valbona ka rrezikuar jetën, pasi një lëvizje e gabuar në këto shkëmbinj të thepisur dhe gjithçka mund të rezultojë fatale. Nuk e dinim që ish-missi kishte një pasion për sportet ekstreme!

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Tensionet në veri, Vuçiç takohet me Ramën në Moldavi: Diskutuam për gjetjen e një zgjidhje

FOTO/ Tensionet në veri, Vuçiç takohet me Ramën në Moldavi: Diskutuam për gjetjen e një zgjidhje