Pas Kim, edhe Kourtney fshin fotot, vazhdojnë akuzat për Photoshop ndaj motrave Kadashian

Pas Kim, edhe Kourtney fshin fotot, vazhdojnë akuzat për Photoshop ndaj motrave Kadashian

Kourtney Kardashian

Pasi Kim Kardashian fshiu një foto për shkak të dëshmive të një false të Photoshop-it, motra e saj Kourtney Kardashian u detyrua të bënte të njëjtën gjë.

Themeluesja e “Poosh”, 42 vjeçe, ndau një foto të saj në Instagram Story, e cila tregonte të pasmet e saj përballë kamerës.

Fotoja u kap screenshot dhe u shpërnda në Reddit (nëpërmjet Daily Mail), ku fansat kishin një ditë në terren me komente.

“Kjo është e turpshme,” u pajtua një tjetër.

“Ajo me të vërtetë mendoi se do të ikte me këtë dhe të gjithë do të thoshin, ‘Po, kjo është Kourtney e vërtetë!’”, thuhej në një përgjigje tjetër.

“Në këtë pikë photoshopi i keq duhet të jetë i qëllimshëm,” ndau dikush tjetër.

Kim Kardashian gjithashtu nxitoi të fshinte një foto me bikini nga Instagrami i saj pasi fansat e kuptuan se mund të ishte fotoshopuar. Në foto, themeluesja e Skims modelon një pale rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të përqendroheshin te moda, ndjekësit i prekën këmbën që dukej e shtrembëruar dhe shfaqte një kthesë pas gjurit.

As Kourtney dhe as Kim nuk i kanë pranuar publikisht gabimet, por ata ka të ngjarë të mos shqetësohen prej tyre duke pasur parasysh ngjarjet e tjera në jetën e tyre.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon pamjet, ja momenti kur dorë për dore me Linda Ramën priten nga Mbreti Felipe VI i Spanjës e Mbretëresha Letizia