‘Vazhdon puna pa u ndalur’, Rama publikon videon nga ndërtimi dhe rindërtimi i spitaleve të reja nga veriu në jug

‘Vazhdon puna pa u ndalur’, Rama publikon videon nga ndërtimi dhe rindërtimi i spitaleve të reja nga veriu në jug

Projekti i Maternitetin Mbretëreshë Geraldinë në Tiranë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga puna e ndërtimit dhe rindërtimin të spitaleve të reja nga veriu në jug.

Videoja nis me pamje nga punimet e spitalit të ri të sëmundjeve të brendshme në QSUT, më pas nga Materniteti i ri i Beratit, spitali i Kukësit dhe në fund shfaqen punimet dhe imazhet nga projekti për Maternitetin Mbretëreshë Geraldinë në Tiranë.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, Rama shkruan se puna vazhdon pa u ndalur për ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve moderne nga veriu në jug.

“Puna vazhdon, s’ka kohë për pushim”, shkruhet në fund të videos së publikuar nga kryeministri.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë