Veliaj mesazh me videon e Cristiano Ronaldos: Higjiena dhe disiplina janë A-ja... (VIDEO)

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vendosur të përcjellë mesazhin e tij për të ndjekur rregullat e vendosur nga autoritetet me anë të një videoje shumë interesante të futbollistit Cristiano Ronaldo, i cili shfaqet duke i mesuar fëmijëve se si të kujdesen për higjienën e tyre. 

"E keni parë si stërvitet Cristiano Ronaldo? Higjiena dhe disiplina janë A-ja e sportit, akoma më shumë tani që kemi Covid-19 nëpër këmbë, rregull i pathyeshëm i mbijetesës" shkruan Veliaj.


Lajmi kryesor:

'Situatë paradoksale, por do ia dalim', artistët mesazhe: Qëndroni në shtëpi! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?