Vëllezërit Beqiraj shkojnë në gjykatë nën masa të rrepta sigurie! Tensione brenda gjykatës,

Vëllezërit Beqiraj shkojnë në gjykatë nën masa të rrepta sigurie! Tensione brenda gjykatës,

Vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj, të cilët fillimisht nuk ishin paraqitur në seancën gjyqësore e cila po mbahet në Durrës, kanë shkuar në gjykatë nën masa të rrepta sigurisë. Pjesëmarrja e tyre ka shkaktuar tension në sallën e gjyqit. Senaca është ndërprerë për pak minuta, për të rifilluar pasi është qetësuar.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Nxorën emrat e vrasësve me pagesë, vëllezërit Beqiraj dhe polici i burgjeve lihen në burg! Për 10 të tjerë burg me afat për 10 ditë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve